הרשמה -  

הנחיות למילוי טופס הרשמה

  • נא למלא את כל הפרטים בעברית (חוץ מדוא"ל, כמובן).
  • אם מסיבות של בריאות/כשרות/תזונה יש לכם צרכים מיוחדים אנא מלאו אותם במקום המתאים.
  • לאחר ההרשמה ישלח אליכם מייל ובו מידע חשוב בנוגע לאישור השתתפות ומהלך הקורס. המייל נשלח לכתובת אותה תמלאו בטופס ההרשמה לכן חשוב מאד שתמלאו כתובת נכונה ופעילה.
  • אם לא קיבלתם מייל זה אנא בדקו את תקיית דואר הזבל. אם זה לא שם אנא פנו אלינו בהקדם האפשרי. לא יהיה באפשרותנו לתקן טעויות בתהליך ההרשמה עבור פניות שנעשות בסמוך לזמן הקורס. (rishum@tovana.org.il עבור קורסים ארוכים / weekends@tovana.org.il עבור קורסים קצרים).
  • מקומכם בקורס יובטח רק אחרי השלב הבא בו תאשרו את השתתפותכם באמצאות הקישור המתאים בדף הקורס באתר תובנה או במייל שיתקבל אצלך לאחר ההרשמה.
  • רכז המתנדבים יהיה איתך בקשר בתוך מספר ימים. במידה ולא יצרו איתך קשר ניתן לכתוב למייל volunteers.retreats@tovana.org.il לקורסים ארוכים / volunteers.weekends@tovana.org.il לסופי שבוע

מידע אישי

השאלה לגבי המין נשאלת לצרכי שיבוץ במגורים בלבד

התקשרות

במקרים דחופים, ניתן ליצור קשר עם

קורסים

התנדבות

חשוב לנו לדעת ניסיון קודם בתרגול, אנא הקפידו למלא נתונים מדויקים.

אנא פרטו את מספר הקורסים בהם השתתפתם בעבר שהתנהלו בשתיקה וכללו לינה במקום. יש לציין בנפרד קורסים ארוכים (למעלה מחמישה ימים) וקורסים קצרים (2-5 ימים). המורים משתמשים במידע זה להתאמת תכני הקורס למשתתפים.

אנחנו עושים ככל שביכולתנו לענות לבקשות לצרכים מיוחדים. מטבע הדברים, לא נוכל לתת מענה לכל בקשה. בנוסף, לא נוכל להיענות לבקשות מיוחדות ביום הקורס.
אנחנו ניצור איתכם קשר לגבי הבקשה.

הצהרת בריאות

אנא ענה/י בכנות על השאלות הבאות. המידע הינו חסוי, מיועד לשימושם של המורים ולא נעשה בו כל שימוש אחר.

לאור הפרטים שתמלאו, יתכן ואחד ממורי הקורס ייצור עמכם קשר לפני תחילת הקורס להכיר ולהבין לעומק יותר את המצב והשפעתו האפשרית על התרגול.

הערה חשובה: לעיתים במהלך קורס מדיטציה אינטנסיבי בשתיקה עשויים להתעורר מצבים מנטלים או רגשיים לא קלים. עליכם להיות מודעים לאפשרות זו, ולענות בכנות מלאה על השאלות לגבי מצבכם הנפשי והבריאותי.

הצהרת בריאות - מצב פיזי

הצהרת בריאות - מצב נפשי

הצהרת בריאות - תרופות

הצהרת בריאות - סמים

הצהרת בריאות - אחר

הצהרה

Click here for registration form in English